Netwerk

Groene Groei is het netwerk van en voor AOC’s. Voor iedereen die duurzame energie komt brengen of zijn groene licht wil opsteken. Een organisch groeiend netwerk vol potentie, waarin we samen leren hoe we jongeren handvatten geven om hun bijdrage te leveren aan de nieuwe economie en een duurzame wereld. 

Elk AOC en de Vereniging Buitengewoon Groen heeft één of meerdere contactpersonen in het netwerk Groene Groei. Hieronder vind je de namen van deze contactpersonen.

Citaverde College
Postbus 569, 6040 AN Roermond
T 0475-389160
E info@citaverde.nl
 
Clusius College
Dhr C. Schilder,
directeur vestiging Purmerend
c.schilder@clusius.nl
 
Edudelta Onderwijsgroep:
Adrie Krielaart, Ebbo de Jong
e.dejong@edudelta.nl
 
AOC Groene Welle
Hans Coobs,
coobs@groenewelle.nl
Lianne Zandman,
zandman@groenewelle.nl
 
Aeres VMBO en Aeres MBO
Gerie Tempelman
 
Helicon Opleidingen
Frank Jacobs
f.jacobs@helicon.nl
 
Landstede
Evert Helfferich
ehelfferich@landstede.nl
 
Lentiz Onderwijsgroep
Danielle van Heck
dvHeck@lentiz.nl
 
Nordwin College
Heleentje Swart
h.swart@nordwincollege.nl
 
AOC Oost
Kees Snippert
ksnippert@aoc-oost.nl
Ben ter Haar
bthaar@aoc-oost.nl
 
Prinsentuin College
Annelies Bok
a.bok@rocwb.nl
 
Terra
Wim Cnossen
w.cnossen@terra.nl
 
Vereniging Buitengewoon Groen
Cees de Jong, secretaris VBG
c.dejong@cps.nl
 
Wellantcollege
Willy Vogels
w.vogels@wellant.nl